Kebaby

Producent przypraw do kebabów

Jako producent przypraw do kebabów opracowujemy i przygotowujemy kompozycje najlepszej jakości składników zapewniających idealny smak daniom kuchni tureckiej. Punkty gastronomiczne serwujące turecki kebab na dobre wrosły już w naszą polską rzeczywistość. Badania pokazują, że blisko połowa Polaków zna tę potrawę i lubi ją zjeść na mieście lub zamówić z dostawą do domu. W tym zakresie z kebabem wygrywa tylko włoska pizza, która jest jeszcze bardziej znana w naszym kraju. W obliczu tak dużej popularności tureckich dań, dla właścicieli barów i restauracji niezbędne jest znalezienie sprawdzonego producenta przypraw do kebabów. Specjalne kompozycje dostępne są również w naszej bogatej ofercie różnorodnych ziół i mieszanek przyprawowych.

Zastosowanie przypraw do kebabów:

Oryginalny turecki kebab to kompozycja pieczonego mięsa baraniego z odpowiednio dobranymi przyprawami, nadającymi daniu charakterystyczny, wyrazisty smak i aromat. W Polsce do produkcji kebabów wykorzystywane są także inne rodzaje mięs, jak wołowina czy wieprzowina, a także ich połączenia. Bardzo popularne są również kebaby drobiowe. Produkujemy przyprawy do kebabów doskonałe do wszelkiego rodzaju mięs. Oferowane przez nas przyprawy odpowiednie są do produkcji kebabów zarówno z całych elementów, jak i mięsa uprzednio mielonego. Będą również interesującym dodatkiem do coraz popularniejszych wegetariańskich wersji dania. Przyprawy do kebabów znajdują zastosowanie również podczas przygotowania innych potraw, takich jak grecki gyros czy bałkańskie ćevapčići .

Kompozycja przyprawy do kebabów

Odpowiednia kompozycja przyprawy do kebabów zawiera zarówno pikantne, jak i słodkawe nuty, o ziołowo-korzennym aromacie. Do tworzenia naszych mieszanek wykorzystujemy zioła i warzywa ze sprawdzonych upraw. Doskonale wiemy, jak je połączyć, aby uzyskać smaczne i aromatyczne przyprawy do kebabów. Dla nadania tradycyjnego smaku i aromatu stworzyliśmy je na bazie naturalnych przypraw oraz ziół bez alergenów i szkodliwego glutaminianu monosodowego. Jednocześnie zadbaliśmy by były to mieszanki zawierające unikalne olejki eteryczne, ponieważ to one odpowiadają za ostateczne walory smakowe mięsa po jego obróbce cieplnej. Warto również dodać, że oferowane przez nas przyprawy do kebabów występują w wielu odmianach, które różnią się nie tylko smakiem, aromatem, ale także kolorem.

...
jugema