Mieszanki dekoracyjne

Mieszanki dekoracyjne

Mieszanki dekoracyjne do produktów spożywczych pełnią podwójną funkcję: zapewniają atrakcyjny wygląd i nadają ciekawy smak gotowym wyrobom. Współczesna branża spożywcza charakteryzuje się ogromnym wyborem gotowych produktów, które mają za zadanie zachęcić konsumentów do ich zakupu. Jednak aby tak się stało, wyroby muszą oprócz doskonałego smaku i aromatu dodatkowo estetycznie się prezentować. W innej sytuacji mało kto zwróci na nie uwagę. A co za tym idzie, niewielu konsumentów będzie miało w ogóle okazję sprawdzić to jak smakują?

Aby zapewnić doskonały wygląd produktom mięsnym, oferujemy gotowe mieszanki dekoracyjne przeznaczone do powierzchniowego stosowania dla różnorodnego asortymentu produktów. Są one drobiazgowo skomponowane z najwyższej jakości naturalnych ziół i przypraw. Nadają wyrobom wyjątkowy smak oraz apetyczny wygląd. Mieszanki dekoracyjne naszej produkcji nie zawierają szkodliwych dodatków E oraz alergenów.

Dekoracyjne mieszanki przypraw do wędlin i mięs

Mieszanki do dekoracji wyrobów mięsnych i wędliniarskich dostępne są w wielu wariantach smakowych i kolorystycznych. Do ich produkcji wykorzystujemy zioła, warzywa i inne przyprawy pochodzące ze sprawdzonych źródeł i łączone w odpowiednio dobrane kompozycje. Nasze mieszanki dekoracyjne można stosować zarówno w formie posypki, jak również jako dodatek do farszu. Oferujemy mieszanki z fragmentów ziół i warzyw oraz w formie różnokolorowych granulek o rozmaitych smakach. Wytwarzamy również mieszanki dekoracyjne do marynat i produktów przeznaczonych do grillowania.

Nasze produkty znajdą zastosowanie w produkcji artykułów spożywczych na dużą skalę, w branży gastronomicznej, jak również w domowej kuchni – dla kucharzy amatorów mieszanki dekoracyjne dostępne są również w sprzedaży detalicznej.

Szeroki asortyment naszych mieszanek dekoracyjnych obejmuje przyprawy do mięsa wołowego, wieprzowego, drobiu i innych rodzajów mięs, jak również wyrobów wędliniarskich jak szynki czy pasztety.

Wybierając nasze mieszanki dekoracyjne do mięs i wędlin masz pewność, że Twoje wyroby będą nie tylko atrakcyjnie wyglądać, ale również doskonale smakować, a wszystko to w oparciu o naturalne składniki najwyższej jakości.

...
jugema