Gotowe mieszanki przypraw dla gastronomii

Każdego, kto profesjonalnie lub amatorsko zajmuje się gotowaniem, nie trzeba specjalnie przekonywać o zaletach stosowania przypraw. Jednak aby odgrywały one swoją rolę należycie, powinny pochodzić ze sprawdzonych upraw gwarantujących odpowiednią jakość. Tylko dzięki takim naturalnym dodatkom dania mięsne oraz warzywne nabierają odpowiedniego aromatu. Grono różnorodnych specjalistów każdego dnia dba o to, aby nasze gotowe mieszanki przypraw dla gastronomii miały naturalne smaki oraz zdrowy skład. Doceniają to zarówno profesjonalni szefowie kuchni, jak i szerokie grono klientów prywatnych, którzy kupują nasze mieszanki ziołowe na własny użytek.

W naszym asortymencie znajdują się mieszanki przyprawowe o różnych profilach smakowych np. przyprawy do kebabu lub dań z grilla, które idealnie podkreślają smak tradycyjnych dań i wyrobów regionalnych. Dzięki temu każdy klient znajdzie wśród nich te, które najlepiej odpowiadają ich aktualnym potrzebom i indywidualnym preferencjom. Wszystkie oferowane produkty oparte są o naturalne przyprawy charakteryzujące się wysoką czystością ekstraktów oraz czystością mikrobiologiczną. To sprawia, że zapewniają bezpieczeństwo produkcji oraz stabilny i trwały smak nawet po obróbce cieplnej.

Producent mieszanek przyprawowych POLSMAKI oferuje produkty do:

  • kiełbas,
  • szynek,
  • pieczeni,
  • wyrobów blokowych,
  • wyrobów podrobowych,
  • produktów wegetariańskich.

W przypadku zainteresowania naszymi mieszankami przypraw zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze odpowiednich produktów. Zapraszamy!

Arrabiata – mieszanka przyprawowa rodem z włoskiej kuchni

Arrabiatę – od dziś dostępną w naszej ofercie! – znają niemalże wszyscy miłośnicy włoskiej kuchni, w szczególności entuzjaści wszelkich dań z makaronem. To przyjemna i nienachalnie słodka mieszanka przypraw podkreślająca smak dania, zawierająca składniki uwielbiane przez Włochów, takie jak: papryka ostra, papryka słodka, oregano i chilli. A przy tym jest to przyprawa zawierająca wiele witamin i minerałów. Ponadto oferujemy również sosy do sałatek np. sos: gyros, winegar, włoski, koperkowy i musztardowy. Zapraszamy do zakupów.

 

...