O firmie

 Zdjęcie

Kaczor Sp. z o.o. - Polsmaki  jest firmą rodzinną, całkowicie polską z ponad 30-letnią tradycją.  W praktyce oznacza to, że prowadzimy biznes odpowiedzialnie i świadomie.

Pogłębiamy wiedzę, rozwijamy kompetencje i wdrażamy nowoczesne technologie. Zależy nam na tym, aby żywność tworzona z udziałem naszych preparatów była smaczna, zdrowa i bezpieczna. W realizacji zamierzonych celów pomagają nam działania wykwalifikowanych pracowników laboratorium zakładowego, technologów i handlowców. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolić producentów szeroko rozumianego przemysłu spożywczego i w konsekwencji konsumentów. Nasze długoletnie i przemyślane działania sprawiły, że jesteśmy postrzegani na rynku jako rzetelny i wiarygodny producent.

Działania naszych pracowników przyczyniły się do powstania sieci placówek dystrybucyjnych na terenie Polski oraz innych krajów świata. Nasza obecność na tych rynkach świadczy o umiejętności dopasowania się do gustów smakowych żyjących tam ludzi nie naruszając przy tym prawa żywnościowego obowiązującego na danym terenie.

 

...