Przyprawy do potraw z grilla

Potrawy z grilla cieszą się w naszym kraju niezmienną popularnością – nie bez powodu mawia się, że grillowanie jest naszym sportem narodowym. Grillujemy prywatnie, a i w restauracjach często wybieramy potrawy przygotowane w ten właśnie sposób. Dlatego też w asortymencie marki POLSMAKI nie mogło zabraknąć rozbudowanej oferty na wyroby grillowe. Obejmuje ona zarówno aromatyczne marynaty do grilla, posypki, jak również mieszanki przyprawowe w wielu wariantach smakowych. Dzięki temu można dobrać zioła i przyprawy zarówno do preferencji klientów odwiedzających lokal gastronomiczny, jak i do indywidualnych oczekiwań w zakresie smaku, jeśli grillujemy w zaciszu własnego ogrodu.

Oferowane produkty można wykorzystywać do wszystkich rodzajów mięs, ryb oraz warzyw wykorzystywanych podczas grillowania. A dzięki temu, że są łatwe w użytkowaniu i dostępne w opakowaniach o przystępnej gramaturze, znajdują zastosowanie nie tylko jako przyprawy dla kucharzy pracujących w zakładach produkcyjnych, firmach cateringowych i lokalach gastronomicznych, lecz doskonale sprawdzają się także na przydomowym grillu.

Pamiętajmy, że nawet najwyższej jakości mięso bez odpowiednich dodatków nie zachwyci gości wyśmienitym smakiem i aromatem. Jego tajemnica tkwi właśnie w grillowych mieszankach przyprawowych oraz ziołach.

Oferta na wyroby grillowe

To, w jaki sposób przyprawimy warzywa i produkty mięsne na grill, ma niebagatelny wpływ na smak potrawy i zapach unoszący się z rusztu. Dlatego warto zadbać nie tylko o wysoką jakość mięsa, ale również o odpowiednie mieszanki przypraw skomponowane ze starannie dobranych składników w odpowiednich proporcjach. Takie połączenie stanowi klucz do sukcesu smacznego grillowania w każdych okolicznościach.

W naszych klasycznych i oryginalnych mieszankach przyprawowych oraz suchych i mokrych marynatach do grilla kryją się najwyższej jakości zioła, przyprawy i suszone warzywa, które doskonale wzbogacą smak grillowanych potraw przygotowanych z różnorodnych składników. Warto również pamiętać, że konkretne składniki przypraw mogą także decydować o kolorze grillowanego kurczaka czy karkówki: np. mieszanki przyprawowe z dodatkiem kurkumy nadają im apetyczną, złotą barwę.

Marka POLSMAKI gwarantuje:

  • niepowtarzalny smak i aromat przypraw,
  • stabilną jakość i powtarzalność oferowanych produktów,
  • kruchość i soczystość mięs przygotowanych w naszych marynatach,
  • przyprawy z ograniczoną ilością dodatków E,
  • przyprawy bez alergenów.
...